• Konum
  • Kükürtlü Mah.
    Mudanya Cad.
    Evren Apt A/No:73/A Osmangazi/BURSA
  • MAİL
  • info@rkyapielemanlari.com

Paslanmaz Korkuluk

PASLANMAZ KORKULUK MODELLERİ

Korkuluk; küpeşte ismiyle de kullanılan ve merdiven, balkon, teras ve apartman girişi gibi yerlerde, güvenlik amacı ile kullanılan demir, çelik, ahşap ya da alüminyum şeklindeki yapılardır. Korkuluk modelleri arasında en çok tercih edilen paslanmaz korkuluktur.

Paslanmaz korkuluk diye adlandırılan ürün, 2000 senesinde yeni yeni kullanılmaya başlamış olup; o zamanlar çoğunlukla modern konutlarda ve diğer yapılarda tercih edilmekte iken, şimdilerde hemen hemen bütün yapılarda kullanılmaktadır. Bunun nedenleri arasında; paslanmaz korkuluğun temiz ve parlak görünmesi, sık bir görünüme sahip olması, sağlam ve güvenli olması yer almaktadır. Rutubetli ortamlarda sorunsuz bir şekilde kullanılan paslanmaz korkuluk tercihleri genişlik ve yükseklik yönünden bütün mekanlarla uyumlu olup, pratik kullanım özelliklerine sahiptir. 

Paslanmaz korkuluk; konutlarda bulunan merdiven boşluklarında, balkon ve teraslarda, iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde, üst geçitlerde, metro iniş ve çıkış bekleme alanlarında, sahil kenarlarında ve otobüs duraklarında kullanılmaktadır.

Günümüzde korkuluklar yeni nesil ürün seçenekleriyle kullanılmaktadır. RK Yapı Elemanları olarak, uzun yıllar paslanmayan bu korkuluklarla binalarınızın görselliğini muhteşem hale getirmekle birlikte aynı zamanda yaşam kalitenizi artırıyoruz. İşinde profesyonel ve tecrübeli elemanlarımızla, kısa zamanda paslanmaz korkulukları kullanılır duruma getiriyoruz. Muazzam işçilik seçenekleriyle RK Yapı Elemanları   çalışanları, pratik çözüm olanaklarını siz değerli müşterilerimiz için bir araya getiriyor.

Talepleriniz, görüşleriniz, hizmet kalitemiz, iletişim, ödeme koşulları, güvenlik ve garanti kapsamı gibi merak ettiğiniz her türlü konu için www.rkyapielemanlari.com sitesinde yer alan mail adresi, telefon numarası veya whatsapp destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.